Przedszkole w Starogardzie Gdańskim przy ul. Kalinowskiego

dzieci rysujące kredkami

Przedszkole Integracyjno-Językowe w Starogardzie Gdańskim mieści się przy ulicy Ks. F Kalinowskiego 28. W miarę możliwości przyjmujemy dzieci z niepełnosprawnościami. Najmłodsi od wczesnych lat uczą się akceptacji i współżycia z osobami o dysfunkcjach fizycznych i psychicznych. Stworzyliśmy przedszkole, w którym stawiamy na naturalny rozwój dziecka, uwzględniając jego umiejętności i potrzeby na danym etapie życia. Wspieramy kreatywność i samodzielność oraz spontaniczne realizowanie zadań.

Jesteśmy przedszkolem, które oferuje różnorodne zajęcia wspierające rozwój dziecka. W naszym programie nauczania znajdują się lekcje języka hiszpańskiego, zajęcia sportowe, zajęcia rytmiczno-muzyczne, język angielski, zajęcia logopedyczne, terapie z udziałem zwierząt, festiwale, przedstawienia oraz zajęcia florystyczne. Dodatkowo organizujemy interesujące wycieczki dla naszych podopiecznych. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności i zapewnienia dziecku możliwości rozwoju i nauki w przyjaznym środowisku.

Dlaczego metoda Montessori?

Metoda Montessori w znakomity sposób pozwala najmłodszym na indywidualne poznawanie świata. Staramy się dbać o naturalny rozwój dzieci, jedynie podpowiadając i określając możliwe cele. Nie krytykujemy ich wyborów i sposobów zdobywania umiejętności. Chcemy, by z naszego przedszkola wyszły dzieci przekonane o swojej wartości i chętnie poszukujące niekonwencjonalnych rozwiązań. Zależy nam, aby pobudzić ich samodzielne, niestandardowe myślenie, które pozwoli im osiągnąć sukces w wykonywaniu konkretnych zadań.

Środki Europejskie

środki unijne