O firmie Przedszkola Językowe Montessori House z Malborka

przedszkole

Przedszkola Językowe Montessori House znajdują się w Malborku, natomiast Przedszkole Integracyjno-Językowe Montessori House ma swoją siedzibę w Starogardzie Gdańskim. Są to placówki działające według pedagogiczno-wychowawczych metod włoskiej lekarki Marii Montessori. U podstaw naszej pracy leży wspieranie naturalnego rozwoju dziecka i wzmacnianiu jego umiejętności i pozytywnych doświadczeń. Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować najmłodszym, najlepsze formy poznawcze i aktywizujemy ich do konstruktywnego działania.

Kadra pedagogiczno-wychowawcza

Nasi opiekunowie to osoby posiadające nie tylko podstawowe wykształcenie pedagogiczne, ale również nieustannie wzbogacają swoją wiedzę o nowe umiejętności związane zarówno z metodyką Montessori, jak i pracą z dziećmi niepełnosprawnymi. Dbamy o wysoką jakość świadczonej pracy, ponieważ przekłada się to na rozwój najmłodszych. Obserwujemy naszych podopiecznych i oferujemy im najlepsze formy rozwoju.

Oferujemy także szereg zajęć poza przedszkolnych w Fundacji Przyjazna Edukacja. Mogą z nich korzystać wszystkie chętne dzieci. Serdecznie zapraszamy.