Fundacja Przyjazna Edukacja

fundacja-przyjazna-edukacja

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie pedagogiczne, stworzyliśmy Fundację Przyjazna Edukacja, która działa przy Przedszkolu Językowym Montessori House w Malborku przy ulicy Szerokiej 33 B. Staramy się stworzyć idealne warunki dla dzieci do poznawania otaczającego świata i eksperymentowania ze zdobytą wiedzą.

Fundacja jest partnerem w realizacji projektu.

Organizujemy zajęcia:

• językowe,
  • artystyczne,
  • muzyczne,
  • ruchowe.

Nasi podopieczni podczas udziału w warsztatach otrzymują wyżywienie.

Staramy się zapewnić najmłodszym pełne atrakcji spotkania, w trakcie których zdobywają nowe umiejętności i doświadczenia.

Tworzymy niewielkie grupy z dzieci w zbliżonym wieku. Zapewniamy profesjonalną opiekę wychowawczą i edukacyjną.

Spotkania odbywają się w określone weekendy podczas całego roku lub w okresie wakacyjnym.

Zapraszamy dzieci do udziału w naszych zajęciach.

Przedstawiamy ofertę wiosenno/letnią dotyczącą animacji, zajęć edukacyjnych, festynów dla dzieci jak i wielu innych atrakcji:

Nazywam się Agata Grenda i prowadzę od 5 lat fundację, która zajmuje się organizacją eventów i imprez edukacyjnych dla dzieci na terenie Trójmiasta i gminy Miłoradz. Na co dzień pracuję w przedszkolu Montessori w Starogardzie Gdańskim. Naszym celem jest radość, dobra zabawa jak i doświadczanie świata zmysłami, nauka przez zabawę i łączenie popularnych aktywności festynowych z wiedzą o świecie, która zawsze jest atrakcyjna dla dzieci.

Nasza oferta: Wóz z kulkami — małpi gaj, Zamek dmuchany, Stoisko z atrakcjami dla dzieci: tatuaże brokatowe, warkoczyki kolorowe, masy sensoplastyczne, zajęcia podróż po kontynentach, kącik plastyczny, czyli stoisko z malowaniem na sztalugach, stoisko z kolorowankami, zdrapywankami itp., stoisko z tworzeniem naszyjników, bransoletek, malowaniem torebek, malowanie twarzy, wiązanie balonów, duże bańki, długopisy 3d, zamykanie w bańce, loteria fantowa, wata cukrowa, popcorn, kącik sportowy: piłki, bramki, równoważnie, ścieżki sensoryczne, wiele innych atrakcji i sprzętów sportowych.

Przy organizacji całej strefy animacji cena zawsze jest niższa i podlega negocjacjom ;) Dużą radość sprawi nam możliwość współpracy.

Cennik zawsze dostosowuje indywidualnie w zależności od budżetu, więc proszę powiedzieć, jaki on jest, a przygotuję indywidualną ofertę. Taka full opcja z pełnym pakietem to 3500 tysiąca, wtedy są dostępne wszystkie atrakcje wypisane wyżej i 5 animatorów. Jeśli jesteś zainteresowany tą propozycją, gorąco zachęcam do kontaktu telefonicznego.