Oddziały przedszkolne

Przedszkola Montessori House to placówki działające według zasad pedagogicznych włoskiej lekarki Mario Montessori. Pracujemy według jasno określonych reguł, które mają przede wszystkim na celu harmonijny rozwój dziecka. Edukacja odbywa się bez negatywnego oceniania, natomiast wzmacniane są mocne strony młodego człowieka. Pomoce dydaktyczne, które stosujemy, doskonale wspomagają poznawanie świata i rozwijanie niezbędnych umiejętności. Na każdym etapie wiekowym dostosowywane są do potrzeb dziecka.

Prowadzimy:

Wychowawcy

Opieka edukacyjno-wychowawcza jest ukierunkowana na naturalny rozwój dziecka, dlatego nasi nauczyciele to doświadczeni pedagodzy, doskonale rozumiejący metodykę Montessori. Staramy się stworzyć najmłodszym bardzo przyjazne środowisko, gdzie będą czuli się bezpieczni i rozumiani. Na każdym etapie współpracujemy z rodzicami, aby lepiej poznać potrzeby dzieci i wdrożyć najlepsze formy edukacyjne i wychowawcze.

Oferta edukacyjno-wychowawcza

W naszych placówkach oferujemy:

• zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju,
  • naukę języka angielskiego,
  • opiekę logopedyczną,
  • dogoterapię,
  • zajęcia na basenie,
  • opiekę psychologiczną,
  • rytmikę,
  • zajęcia teatralne.

Zapraszamy do naszych placówek rodziców z dziećmi, aby lepiej mogli poznać naszą ofertę i kierunki kształcenia.

dziewczynki bawiące się

Przedszkole ul. Kasprowicza